-25% atlaide auss rotaslietām

Jauns piedāvājums katru dienu

Jauns piedāvājums katru dienu

100 dienu atteikuma tiesības
Piegāde sākot no 2,99 €. Bezmaksas piegāde sākot no 29 €
Droši maksājumi
Notiek ielāde...

Dermal uzgalis no 14 karātu zelta ar lāses formas kristālu

Nav pieejams

Vai jums ir dermal anchor pīrsings, kurš prasās, lai to palutina? Tad šis, super skaistais un izsmalcinātais, ar zeltu pārklātais dermal uzgalis ir kā radīts jums! Šis uzgalis ir vienkāršs, bet tikpat izsmalcināts; tā dizains un augstā kvalitāti ir divi atslēgas vārdi, kas raksturo visos laikos aktuālu un izsmalcinātu stilu. 

Šis fantastiskais dermal tops ir aptuveni 3/16 collas (5 mm) plats, un 1/4 collas (7 mm) garš, un tam ir mirdzoši skaists, lāses formas kristāls, kas ir eleganti ievietots tīrā zelta ietvarā. Šis ietvars rada neatkārtojamu kontrastu, gan ar kristāldzidrajiem, gan sarkanā akmens modeļiem. Akmenim ir ieapaļota slīpējuma virsma, kas centrā, nedaudz izceļas uz āru.

Paturiet prātā, ka akmentiņs ir pielīmēts, tādēļ nav ieteicams to nēsāt tad, kad dosieties mazgāties. Turklāt, attēlā redzamā dermal anchor pamatne nav iekļauta. Izvēlieties sev vēlamā kristāla krāsu, pirms pievienoja to savam grozam. Mēs to izsūtīsim pie jums, jau pavisam drīz!

Informācija
VārdsDermal uzgalis no 14 karātu zelta ar lāses formas kristālu
SKUDermal-27
Stienīša biezums1.2 mm (der 1.6 mm dermal pamatnei)
TipsDermal uzgalis
NovietojumsAnti-uzacs, Surface-tragus, Bindi, Horizontal labret, Vaigs, Butterfly, Krūšu kauls, Krūšu bedrīte, Gurni, Christina/Venus
Materiāls14 karātu zelts
Vienību skaits1 gab.
Uzrakstīt atsauksmi
Jūsu atsauksmes:Dermal uzgalis no 14 karātu zelta ar lāses formas kristālu
Jūsu vērtējums
Dermal uzgalis no 14 karātu zelta ar lāses formas kristālu