Bodymod Ziemassvētku kalendārs
Aplūko šodienas piedāvājumu
Latvijas populārākais pīrsingu rotu e-veikals
IZSEK. PIEGĀDE 4,99€. PIRKUMAM VIRS 29€ BEZ MAKSAS
Droši maksājumi
Notiek ielāde...

Deguna nagliņa no 14K zelta ar trīsstūra formas kristālu

Nav pieejams

Klasisku deguna nagliņu visbiežāk dekorē bumbiņa vai apaļš akmentiņš, bet šis modelis ir citāds, varētu teikt, ka pat neparasts, jo to rotā skaists trīsstūra kristāliņš. Turklāt tas ir izgatavots no 14 karātu zelta. Šis ir vislabākais materiāls, kādu Tu varētu izvēlēties savam pīrsingam. Izvēlies starp tradicionālo dzelteno vai balto zelta modeli. Abi modeļi ir izgatavoti no 14 karātu zelta, tātad satur vienādu daudzumu tīra zelta. 

Stienīša galā ir neliela, apaļa bumbiņa, kas kalpo kā sava veida aizdare. Tā ir nedaudz biezāka par pašu stienīti, kura biezums ir 0.8 mm (20g). Tādā veidā nagliņa tiek noturēta vietā un pati neizslīdēs ārā. bet tajā pašā laikā, to pēc nepieciešamības var bez grūtībām ievietot un izņemt no pīrsinga.

Kā jau minēts iepriekš, stienīša biezums ir 0.8 mm (20g), bet tā garums ir 6 mm (1/4 collas). Mazā trīsstūra kristāla diametrs ir aptuveni 3 mm (1/8 collas). Ja Tu vēlaties sev jaunu, elegantu un oriģināla dizaina rotaslietu, tad šī deguna nagliņa ir tas, ko Tu meklē!

Informācija
VārdsDeguna nagliņa no 14K zelta ar trīsstūra formas kristālu
SKUNose-165
Stienīša biezums0.8 mm.
TipsDeguna nagliņa
NovietojumsNāss
Garums6 mm.
Vienību skaits1 gab.
Uzrakstīt atsauksmi
Jūsu atsauksmes:Deguna nagliņa no 14K zelta ar trīsstūra formas kristālu
Jūsu vērtējums
Deguna nagliņa no 14K zelta ar trīsstūra formas kristālu