Bodymod Ziemassvētku kalendārs
Aplūko šodienas piedāvājumu
Latvijas populārākais pīrsingu rotu e-veikals
IZSEK. PIEGĀDE 4,99€. PIRKUMAM VIRS 29€ BEZ MAKSAS
Droši maksājumi
Notiek ielāde...

Deguna nagliņa no 14 karātu zelta ar četrstūrainu kristālu

30,90 €
Noliktavā

Ja meklējat sev skaistu un ekskluzīvu deguna nagliņu, tad šī noteikti ir īstā. Attēlā redzamā deguna nagliņa ir izgatavota no 14 karātu zelta. 14 karātu zelts ir zināms kā izturīgs materiāls, piemērots pīrsingu rotaslietu izgatavošanai, vairāk nekā, piemēram, 24 karātu zelts.

Stienītis ir aptuveni 1/4 collas (6 mm) garš, un tā biezums ir 20g (0.8 mm). Augšdaļā atrodas skaists 1/8 collu (3 mm) kvadrāta formas kristāls, nofiksēts ar četru dakšiņu iestatījumu, nodrošinot, ka tas neizkritīs. Nagliņas stienīša galā ir neliela bumbiņa, kas noturēs to vietā jūsu pīrsingā.

Deguna nagliņa ir pieejama divos dažādos modeļos, abi no 14 karātu zelta: baltā un dzeltenā zelta. Baltais zelts ir nedaudz diskrētāks, tādēļ, ja nevēlaties, lai rotaslieta pārlieku izceltos, mēs iesakām izvēlēties sudraba krāsas opciju. Dzeltenais zelts ir saulaināks, kas izceļas nedaudz vairāk, bet tas ir tik skaists, tādēļ gan ne?

Informācija
VārdsDeguna nagliņa no 14 karātu zelta ar četrstūrainu kristālu
SKUNose-172
Stienīša biezums0.8 mm.
TipsDeguna nagliņa
NovietojumsNāss
Garums6 mm.
Uzgaļa diametrs 3 mm.
Vienību skaits1 gab.
Uzrakstīt atsauksmi
Jūsu atsauksmes:Deguna nagliņa no 14 karātu zelta ar četrstūrainu kristālu
Jūsu vērtējums
Deguna nagliņa no 14 karātu zelta ar četrstūrainu kristālu