Bestselleriem līdz pat 25% atlaide

-25% atlaide auss rotaslietām

Jauns piedāvājums katru dienu

Jauns piedāvājums katru dienu

100 dienu atteikuma tiesības
Piegāde sākot no 2,99 €. Bezmaksas piegāde sākot no 29 €
Droši maksājumi
Notiek ielāde...

Plugs no akrila ar jūsu foto

Nav pieejams

Tagad jūs varat iegādāties nepārspējami unikālu plugu, izgatavots no akrila, pieejams melnā un baltā krāsā, pēc jūsu izvēles. Akrils ir ļoti viegls un izturīgs, plastmasas materiāls, pilnībā brīvs no niķeļa daļiņām, kuru ir viegli izmantot.

Tā ir īpaša rota, jo jūs varat to personalizēt ar jūsu izvēlētu fotogrāfiju, tādēļ nebūs divu, kas būtu vienādi; tas būs patiesi unikāls plugs. Jūs varat nēsāt selfiju, jūsu mazuļa fotogrāfiju, jūsu mājdzīvnieka vai ainavas attēlu, utt.; viss, ko vien varat iedomāties.

Lai plugā ievietotu fotogrāfiju, jums ir tikai jāatskrūvē un jāatver tā priekšpuse. Kad tas būs vietā, uzskrūvējiet to atpakaļ. Jūs varat mainīt attēlu, kad vien vēlaties; tas nekas, ja tur ievietosies sava partnera attēlu un pēc tam izšķirsieties ;-) Pluga aizmuguri ir iespējams atskrūvēt, tādēļ jūs komfortabli varēsiet ievietot plugu savā pīrsingā. Tas ir unikāls un īpašs modelis, kas noteikti pievērsīs visu uzmanību.

Plugs ir pieejams daudzos, dažādos izmēros, tādēļ jums ir tikai jāizvēlas tuneļa izmērs, kas der jūsu pīrsingam, pirms pievienojat to savam iepirkšanās grozam. Neaizmirstiet izvēlēties krāsu savam jaunajam plugam, starp baltu un melnu.

Informācija
VārdsPlugs no akrila ar jūsu foto
SKUPlug-136
TipsPlugs
MateriālsAkrils
Dziļums12 mm.
Vienību skaits1 gab.
Uzrakstīt atsauksmi
Jūsu atsauksmes:Plugs no akrila ar jūsu foto
Jūsu vērtējums
Plugs no akrila ar jūsu foto